FOTOT/ Këngëtarja shqiptare zhvishet në plazhet e jugut: S’më vjen turp për trupin tim, dua çdo pjesë timen

Këngëtarja Filloreta Raçi, apo siç e njohim ndryshe me emrin e shkurtuar Fifi, po shijon pushime në plazhet e jugut.

Përmes postimeve të saj, Fifi ka treguar se është me pushime duke u relaksuar.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa foto ku shfaqet për herë të parë e veshur me rroba banje.

“Nuk më vjen turp për trupin tim. E dua çdo pjesë të trupit tim. Kështu që tregoni respekt”, shkruan Fifi duke pushuar në Ksamil. (TemA)

3 komente në “FOTOT/ Këngëtarja shqiptare zhvishet në plazhet e jugut: S’më vjen turp për trupin tim, dua çdo pjesë timen”

 1. Trimi says:

  Kujt I plasi le ti futi e ndonje cibuk sheshit eshte trupi I saj

 2. Lena says:

  Bravo filloreta te bukuren duhet ta shofin te gjithe

 3. Vaslilesheli says:

  Ouuuuuu.
  Ç’lajm.Bobo sa e zhveshur paska dale.
  Per here te pare po shoh dikend kaq te zhveshur ne plazh.I mungojne xhinset dhe çizmet.
  Bleona eshte e veshur shume trashe para saj !!!
  O trim qe shkruan gazeta.Ky nuk eshte lajm.
  Thuaj vetem kaq.
  Fifi po pushon ne jug.Tingellon me bukur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *