FOTOT/ Ushtaret seksi të Izraelit: Rrjeti çmendet pas femrave me uniformë!

Në rrjetin social Instagram është hapur një llogari e quajtur “Hot Izraeli Army Girls”.

Ushtaraket izraelite pozojnë me dhe pa uniformë.

Llogaria ka fotot e më shumë se 2 mijë femrave dhe mijëra ndjekës.(TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-346-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-346.jpg","attachment_id":604431},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-346-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-346.jpg","attachment_id":604432},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-333-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-333.jpg","attachment_id":604433},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-312-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-312.jpg","attachment_id":604434},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-279-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-279.jpg","attachment_id":604435},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-231-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-231.jpg","attachment_id":604436},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-203-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-203.jpg","attachment_id":604437},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-168-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-168.jpg","attachment_id":604438},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-128-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-128.jpg","attachment_id":604439},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-109-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-109.jpg","attachment_id":604440},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a11-78-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a11-78.jpg","attachment_id":604441},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a12-65-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a12-65.jpg","attachment_id":604442}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *