Rrëfehet pornostarja që shkoi me Donald Trump: Ishte seks i zakonshëm, s’zgjati as dy minuta

Stormy Daniels ka qenë emri më i lakuar këto muajt e fundit në mediat amerikane.

Kjo, për shkak se u zbulua që pornostarja ishte paguar 130 mijë dollar nga avokatët e Donald Trump, që most ë fliste gjatë fushatës për një aferë seksuale që ajo kishte pasur me Trump.

39-vjeçarja ka folur për herë të parë për atë që ka ndodhur në vitin 2006, në një intervistë për revistën “Vogue”, që do të publikohet në shtator.

Në intervistë Daniels shprehet se seksi me Trump ishte i zakonshëm dhe “zgjati diku tek 2 minuta, për të qenë bujare, pasi mund të ketë zgjatur edhe më pak”.(TemA)

8 komente në “Rrëfehet pornostarja që shkoi me Donald Trump: Ishte seks i zakonshëm, s’zgjati as dy minuta”

 1. Shigjeta says:

  Dhe Trumpi na e mban veten si amshor i terbuar ne realitet na dalka kaposh …..

 2. Komentuesi says:

  Opo paska qene kurvar i madh ky Trumpi! Si eshte mindur qe populli amerikan e mbane president te SHBA-s.Nuk eshte e moralsheme qe te drejtoi vendin me demokrartik ne bote nje imoral.

 3. Eri says:

  Nje pyetje kam: Keto cmimet dhe daljet e kesaj neper keto skenat e cmimeve Gramy..me cfare motivacioni jepen??

  1. Ilo says:

   Me cmimin e pi…t

 4. Komentuesi says:

  Kjo kurva ta ket per nder qe Tramping ka vajtur tek ajo .Pse flet akoma ne prat te punes ka qene,mund te shkonte dhe beri llapa.

 5. Komentuesi says:

  Kjo kurva ta ket per nder qe Trampi ka vajtur tek ajo .Pse flet akoma ne prat te punes ka qene,mund te shkonte dhe beri llapa.

 6. Alban says:

  Kjo prostitute profesioniste e paguar shtrenjte per seancat qe sherben, duhet te denohet rende per tradhti dhe ekspozim te klienteve te saj.

 7. Ilo says:

  Kjo nuk eshte prostitute por pornostare dhe Trump ka pare noj film te saj dhe i eshte fiksuar per te bere seks me te,po turp te tallet tjetra te thote se zgjati 2 min mesa duket Trump ka qene prishur kur i ka hipur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *