SMS-të/ Deputeti i PD-së i vërsulet qytetarit: O motër****, na ka*** për ato kurvat që ke në shtëpi

Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi, duket se e ka humbur toruan fare kohët e fundit dhe iu është lëshuar edhe qytetarëve me një fjalor ordiner dhe të mbushur plot ofendime dhe kërcënime.

Ai ka ofenduar rëndë një qytetar që i ka shkruajtur një sms në FB, me një fjalor rruge.

Murrizi në fakt, është bërë i famshëm për fjalorin e tij të rrugës, por, edhe pse është deputet, kohët e fundit, i gjendur edhe nën sulmin e portaleve të financuara nga PD, ka degraduar akoma edhe më keq.

Më poshtë po botojmë të plotë mesazhin që ai i ka dërguar një qytetari.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

27 komente në “SMS-të/ Deputeti i PD-së i vërsulet qytetarit: O motër****, na ka*** për ato kurvat që ke në shtëpi”

 1. 😳😳😳😳 says:

  👎👎👎. TË GJITHË DERRAT, NJË SURRAT KANË !!🐷🐷🐷🐷

 2. Kombi says:

  KY LLUMI I SHOQERISE SHQIPETARE , PO DEGJENERON KETE POPULL . DUHEN MARRE MASA TW NDALIMIT TE KETYRE FELLIQESIRAVE , FUNDRINAVE TE K0MBIT .

 3. zoga e vodices says:

  +Ore murriz koqja thone qe je trimeruar shume me kete deputetllekun ,por duhet te kthehesh mbrapa dhe do te kujtohet se kafsha me e eger ne lushje eshte lepuri ore trimi i lushjesh.

 4. Zigur Qarri says:

  Lymi i ka shume per zemer”rilindasit”,pazare me ta per bizneset e tija,por edhe
  per te gjetur frymezimin,sidomos tek zhargoni qe perdor rama,megjithese pak i kursyer.
  “Të q**sha ropt”, Edi Rama shan qytetarin që e akuzon për vjedhje”.
  “Florian Mima, i thotë Ramës: Ti i thua njerëzve tqr,por prit kur të të thonë rtkt”.

  1. Polikron Meta says:

   Zigur. Qenke njej si Lym Mrrizi dhe ti me duket. Po c’mize ju ka pickuar qe keni helmuar kaq keq fjalorin more bir?
   Llumin dhe kulture tuaj po tregoni. Ska,nevoje te japesh mend popullit. Ai e sheh, e kupton dhe ben ate qe duhet. Fundurrina si ky Lym Mrzi nga Cerma a Lushnjes e kane vendin ne burg!

  2. Qafa e Qarrit says:

   Zigur Karri. Akoma se ke marre vesh qe ajo biseda e Rames me qitetarin ishte nje montazh I turpshem I portaleve qe hane persheshin e SHQUP-it. Nese nuk e di mesoje tani. Nese e di dhe vazhdon ti qendrosh Baboles se rradhes bolet keni per te marre dhe do ti mbani ne goje si Murrizet, Ed Paloqet, Salianjet erotike dhe gjithe stani kriminal PeDe.

  3. Beni says:

   Nuk mund te mungoje si gjithmone komenti i vrasesit Zigur Qarri.Nuk e kuptoj si nuk e kane arrestuar akoma kete kriminel i cili vazhdon e ben komente çdo dite.

 5. Albanistan hesap. says:

  Albanistan hesapi kapeni e plaseni brenda kete lpçarin e mutit
  qen e bir qeni .ku kemi arritur deputet i haxhi Qamilit ky karmadhi
  vetem diktatura e mban Shqiptarin,kane mare per skoti deri dje pabuksa
  sot bejne si moterqira ordinera…………

 6. Vaslilesheli says:

  Te dashur gazetare te Tema.
  Ky fjalor i shkon per shtat deputeteve ,po jo femijeve tane qe e lexojne.
  Vendosni filtra ju lutem.
  Eshte turp per ju.
  Ju kujtojme se nuk jemi parlament po shtepi njerezish dhe e perbuzim kete fjalor.Ruani etiken tuaj te pakten se ne parlament te tille njerez do te jene.
  Mos na i ndotni dhe telefonat.

 7. fshatari pafshat says:

  Oh sa “mir” me ken shqiptar!!!???. Sepse, ne demokraci deputeti eshte perfaqesuesi me i larte i Popullit.

 8. "Pshatari"..qe te PERMBLEDHE says:

  Me qe kemi kete “Perfaqsues”-Parlamentare:ATHERE EDHE UNE “Pshatari”..i Themi:Te Rrenzofsha Motren..Gruan..dhe c´fare te ka Pjelle Pragu i Deres TI MARJONET E KLANIT SERBE ne Shqiperi,…NA MBYTEN SPIUNET-ANADOLLAKE, qe se paku nuk dine te sillen..lol

 9. Life is game says:

  Inferioritet fshatari injorant ky Murrua! Dhe te mendosh qe thote edhe ky plehra si une, ti, ai, se eshte shqiptar! Ky turperon racen tone!
  I degjenerum ne menyre te pakthyeshme!

 10. Frok Martini says:

  Cojeni kafshen ne mes te pyllit ,Jo ne Parliament se late kokren e namit.

 11. vaso Pasko says:

  Ato qe njeriu flet dhe ben prezantojn ate saktesisht se kush esht Ai.

 12. Qoftexhiu Demokrat says:

  TQM, TQG, & TQN.

 13. Bregdeti says:

  Po mire more burra se i tha ai deputeti, duhet ti publikoni. I keni katandisur gazetat qe nga ana morale te vjen turp ti lexosh, dhe nga gjuha, vetem shqip nuk jane, se cdo gjuhe tjeter e ke aty ne shkrimet tuaja. Turp, e per faqe te zeze.

 14. IVONI says:

  .. KU JANE ORGANET E RENDIT , PROKURORIA , KU ESHTE SHTETI ..!.. PLERAT DEPUTETE , PERFAQESUES TE POPULLIT ..?!

 15. Jimi says:

  Ketij Murros duhet bere vaksina kunder terbimit, se pa dashje mund te kafshoje edhe Lulen dhe zoti na ruajt!?

 16. Atdheu says:

  Lum perata qe e kane ne shtepi jete putane dhe ata qe e kane deputete.
  Po mre nga te tjeret si vjen rende, dmth nga prinderit nga gruaja nga te afermit, po nga femijet nuk i bene fare pershtypje? Familje e degjeneruar deri ne palce.

 17. Eri says:

  Ky se paska te gjate keshtu.

 18. ce says:

  Ky Lymi i llumit te Lushnjës eshte mire ta fusësh ne nje pende qe me monstren e Gramshit Elmaz Hamuti dhe te dy te plugojne tokat e Myzeqesë se ata vetëm njerëz nuk jane por fundërrina me kuptimin e plotë te fjalës,,

 19. SALA says:

  TI MOR MURRIZ KE PER TE VAJTUR TE PIDHI I SATEME MOR MOTER QIR ROBET E SHTEPISE KAN PER TE SHKERDHYER PO MOS U BEJ MERAK KESHTU VAZHDO ME NJERZIT SE DO TA KTHEJ RESTON NJE DITE

 20. Emigranti SHBA. says:

  rrugac, vagabong, imoral, kemi par e lexuar shum neper medja nga strazimiri me kobure ne bres qe , prishte kendin e lojrave me disa rrugac, salinjin me griden, balliun, ndken e te tjer bakalllaro qe sillen e flasn me keq nga rrugacet , po ky murua, apo murizi e ka mbushur me koh kupen.
  ky m0ster duhej arestuar e denuar ,, qysh kur shante , ofendonte dhe nuk zbatonte kerkesat e patrulles te policis, per shkeljen e rregullores te qarkullimit rrugor, prandaj, tani dergon mesazhe qytetarit qe, tregojn, se cfar injorantesh e kafshesh kan hyr ne kuvendin e shqiperis.
  vetem per kete mesah rrugacesh, duhet te mbahet qendrim moral e ligjor, nese skerkon falje publike.

 21. Emigranti SHBA. says:

  rrugac, vagabong, imoral, kemi par e lexuar shum neper medja nga strazimiri me kobure ne bres qe , prishte kendin e lojrave me disa rrugac, salinjin me griden, balliun, ndken e te tjer bakalllaro qe sillen e flasn me keq nga rrugacet , po ky murua, apo murizi e ka mbushur me koh kupen.
  ky m0ster duhej arestuar e denuar ,, qysh kur shante , ofendonte dhe nuk zbatonte kerkesat e patrulles te policis, per shkeljen e rregullores te qarkullimit rrugor, prandaj, tani dergon mesazhe qytetarit qe, tregojn, se cfar injorantesh e kafshesh kan hyr ne kuvendin e shqiperis.
  vetem per kete mesah rrugacesh, duhet te mbahet qendrim moral e ligjor, nese skerkon falje publike. si ky moster ne pd gjen sa te duash. prandaj, kur te vin zgjedjet lokale dhe qendrore ketyre plerave duhet dhen partalla, se, jo jo vetem se meritojn por, ndikojn keq ne edukaten dhe sjelljen e qytetareve, vecanerisht te brezit te ri.

 22. nduja says:

  E mor Lym, rrofte PD qe ka mbledh budallenj si ti….

 23. nardi says:

  Prokuroria duhet te veproje menjehere
  TURP!!!

 24. Berti says:

  O Murro, o halabak rrugesh, o turpi parlamentarizmit shqiptar, o vllai Mulit…dhe pastaj e ka fajin populli perse nuk voton PD ! Aty jane mbledhur nje tufe idiotesh funksionale si Mul Noka, Edi Pa- loqe, Klevis Balliu i modhi Nard Ndoka dhe garipi Murro Murrizi.

Lini një Përgjigje te Bregdeti Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *