SMS-të/ Deputeti i PD-së i vërsulet qytetarit: O motër****, na ka*** për ato kurvat që ke në shtëpi

Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi, duket se e ka humbur toruan fare kohët e fundit dhe iu është lëshuar edhe qytetarëve me një fjalor ordiner dhe të mbushur plot ofendime dhe kërcënime.

Ai ka ofenduar rëndë një qytetar që i ka shkruajtur një sms në FB, me një fjalor rruge.

Murrizi në fakt, është bërë i famshëm për fjalorin e tij të rrugës, por, edhe pse është deputet, kohët e fundit, i gjendur edhe nën sulmin e portaleve të financuara nga PD, ka degraduar akoma edhe më keq.

Më poshtë po botojmë të plotë mesazhin që ai i ka dërguar një qytetari.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...