VIDEO: “Lovely Planet”, publikon pamje mahnitëse nga Alpet shqiptare

Alpet Shqiptare vijojnë të mahnisin gjithnjë e më shumë turistët e huaj.

Ato janë kthyer me shpejtësi në një nga destinacionin më të preferua jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Ballkan.

Ndërkohë, në kërkim të shtigjeve të pashenjuara, kompania mediatike e sporteve ekstreme dhe aktiviteteve outdoor, Teton Gravity Research, pjesë e Lonely Planet, ka vizituar Shqipërinë dhe ka prodhuar këto pamje mahnitëse të Alpeve tona.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *