Akuzat e opozitës, vjen reagimi nga Kryeministria: E kotë që t’u përgjigjesh për çdo budallallëk

Këshilltari i Komunikimit i Kryeministrit Edi Rama, Endri Fuga ka reaguar ndaj akuzuese të opozitës në adresë të kryeministrit Edi Rama lidhur me përgjimin e publikuar një ditë më parë.

Fuga ka shkruar në rrjetin social “Twitter” se “Dje njëri, sot tjetri. Përgojojnë njerëz e hedhin në eter shifra shumëmilionëshe, duke e bërë të kotë që t’u përgjigjesh për çdo budallallëk! KM dhe qeveria janë të vendosur të çojnë përpara reformat dhe të fokusojnë TË GJITHË VËMENDJEN TEK NJERËZIT e tek puna në shërbim të tyre”, shkruan Fuga. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Akuzat e opozitës, vjen reagimi nga Kryeministria: E kotë që t’u përgjigjesh për çdo budallallëk”

 1. Sit back and relaks■●▪ says:

  Duhet ti kete djegur goxha fuges qe paska dale ne twitter. uroj qe shefi i madh mos te kete vene dore mbi te.

 2. Sit back and relaks■●▪ says:

  Duhet ti kete djegur goxha fuges qe paska dale ne twitter. uroj qe shefi i madh mos te kete vene dore mbi te..

 3. Sit back and relaks■●▪ says:

  Duhet ti kete djegur goxha fuges qe paska dale ne twitter. uroj qe shefi i madh mos te kete vene dore mbi te….

 4. MEÇUA says:

  👏👏! BABALET, LE TË BABALIZOJNË !😀
  KARVANI ………,👍🏻

 5. Zigur Qarri says:

  Megafonet e”rilindjes”jan per te mashtruar vetem shqiptaret,por jasht kufijve i ka dale boja.
  Nese gjygjtari Ledi Bianku e ka raportuar shantazhin tek eproret ne Gjykaten e Strasburgut,
  shefi i propagandes se mafies ne pushttet,rama,do te kete po te njejtat pasoja si ne Gjermani.
  Shqiperia eshte marre peng prej bandes mafioze te”rilindjes”.

 6. Ilir says:

  Endri Fuga,
  Budallek Endri, per nje si ty qe bredh ne AMeriken e Veriut me paret e shqiptareve . Te kam pare vete.
  Sa e ke rrogen per te justifikuar udhetimet ne Montreal.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *