FOTOT: Lady Gaga pozon nudo për fotografin e preferuar të Kim Kardashian

Të gjithë e dimë që Eli Russell Linnetz është fotografi i preferuar i Kanye West dhe Kim Kardashian.

Ndërkohë kientja e tij e radhës është disi e veçantë.

Ajo quhet Lady Gaga dhe të gjithë e dinë se kur vjen fjala për provokime, nuk ka ndërmend të mësojë asgjë nga askush.

Ja fotot e fundit që ka realizuar. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *