Futbollisti i martuar i Premier League filmohet duke bërë seks me dy femra të tjera

Një futbollist i martuar i Premier League, identiteti i të cilit për momentin nuk tregohet, pretendohet se është filmuar në një video me dy femra, dhe asnjëra nuk është gruaja e tij, duke kryer marrëdhënie seksuale.

Kjo video është shpërndarë nga tifozët në Whatsapp.

Gjithsesi, klubi i lojtarit e ka mohuar faktin se ai është pjesë e videos, e cila zgjat për një minutë.

Futbollisti nuk mund të përmendet për arsye ligjore.

Tifozët e kanë shpërndarë në mënyrë masive videon në rrjetet sociale, kryesisht në Whatsapp.

Ylli akoma nuk ka komentuar mbi videon.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Futbollisti i martuar i Premier League filmohet duke bërë seks me dy femra të tjera”

  1. iwuaiaj says:

    Trapin trapin me plasi trapi per teatrin mua

  2. VERITAS says:

    Edhe sex me dy femra kur është i martuar me gruan e vet dhe yll?

  3. Damiani says:

    Lajm Meroje…….Ylli……..hahahaha…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *