Tahiri, mesazh nga pushimet në vend-origjinën e tij: Kanë rënë çatitë, po mbahen themelet

Ish-ministri Brendshëm, Saimir Tahiri, është duke shijuar pushimet në vendlindje.

Sot ka prezantuar me anë të një fotoje dhe rrapin e familjes së tij.

Rrapi i Tahirajve, – Gusmar; Si në ekran vendlindja më shjellet, kanë rënë çatitë, po mbahen themelet (V.Hodaj)”, shkruan në foto Tahiri.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “Tahiri, mesazh nga pushimet në vend-origjinën e tij: Kanë rënë çatitë, po mbahen themelet”

 1. eb says:

  Mos ki merak se ja u gjen i gjati anen edhe themeleve te tahirajve ne gusmar.

  Kerkohen deshmore vlla.

  Ti trim je, i rendesishem ke qene, budalla po sa te duash. Tamam hero

  O ma haç o vrarë!

 2. mikojani says:

  Jepni,ndonje kope me dhi ketij birbos,ne darke te jeni te sigurte,qe asnje dhi,nuk bie ne shtepi.Tani vajti ne origjine,lereni atje te mbjell hashash,

 3. Sit back and relaks■●▪ says:

  e kshu foli dmth Saimir Tahir Cerciz Topulli Junior ke rrapi.

 4. Sit back and relaks■●▪ says:

  e kshu foli dmth Saimir Tahir Cerciz Topulli Junior ke rrapi. .

 5. LORA says:

  Big like,Saimir.
  Uroj te kthegesh sa me shpejt ne funksionet qe kishe.

 6. undefined says:

  vendi i ngjarjes vend-ngjarje
  vendi i origjines – vend-origjine
  vendi i gazetarise – vend-gazetaria
  vendi i budallallekut vend-budallalleku

 7. undefined says:

  vendi i ngjarjes vend-ngjarje
  vendi i origjines – vend-origjine
  vendi i gazetarise – vend-gazetaria
  vendi i budallallekut vend-budallalleku
  etj

 8. undefined says:

  vendi i ngjarjes vend-ngjarje
  vendi i origjines – vend-origjine
  vendi i gazetarise – vend-gazetaria
  vendi i budallallekut vend-budallalleku
  etj

 9. Dan says:

  Te bytha e rrapit do shkoc a me rruac 🙂

 10. Lumi says:

  Lisat mund ti pelqejne po ky sikur s’ka lindur ne Gusmar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *