“Tornado” te Amfiteatri i Tiranës, grupi “Elita 5” koncert për 30 vjetorin e krijimit

Skena e re e Amfiteatrit të Tiranës do të ndizet më fort se kurrë me fillimin e shtatorit. Gjatë gjithë muajve qershor – gusht amfiteatri i kryeqytet nuk ka ndalur për asnjë moment koncertet dhe aktivitet me artistë shqiptarë dhe të huaj, por radha tashmë është e legjendave, Elita 5.

Grupi ‘Elita 5’ do të zbresë në Amfiteatrin e Tiranës për të festuar 30-vjetorin e krijimit të grupit por dhe prezantimin e albumit më të ri, “Tornado”.

Legjendat zbresin në Amfiteatrin e Tiranës… Më 7 Shtator në ora 20:00, festojmë së bashku 30-vjetorin e krijimit të grupit dhe prezantimin e albumit më të ri në një super koncert në qiell të hapur”, njofton Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionionit.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në ““Tornado” te Amfiteatri i Tiranës, grupi “Elita 5” koncert për 30 vjetorin e krijimit”

  1. BUM says:

    JU LUTEM… NE KATUNDAREVE MUND TE NA SQAROJE KUSH ,, CFAR
    JANE KETA,,, ELITA 5.. DHE NGA JANE? .. FALEMINDERIT

  2. BUM says:

    JU LUTEM… NE KATUNDAREVE MUND TE NA SQAROJE KUSH ,, CFAR
    JANE KETA,,, ELITA 5.. DHE NGA JANE? .. FALEMINDERIT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *