“Tornado” te Amfiteatri i Tiranës, grupi “Elita 5” koncert për 30 vjetorin e krijimit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Skena e re e Amfiteatrit të Tiranës do të ndizet më fort se kurrë me fillimin e shtatorit. Gjatë gjithë muajve qershor – gusht amfiteatri i kryeqytet nuk ka ndalur për asnjë moment koncertet dhe aktivitet me artistë shqiptarë dhe të huaj, por radha tashmë është e legjendave, Elita 5.

Grupi ‘Elita 5’ do të zbresë në Amfiteatrin e Tiranës për të festuar 30-vjetorin e krijimit të grupit por dhe prezantimin e albumit më të ri, “Tornado”.

Legjendat zbresin në Amfiteatrin e Tiranës… Më 7 Shtator në ora 20:00, festojmë së bashku 30-vjetorin e krijimit të grupit dhe prezantimin e albumit më të ri në një super koncert në qiell të hapur”, njofton Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionionit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

2 komente në ““Tornado” te Amfiteatri i Tiranës, grupi “Elita 5” koncert për 30 vjetorin e krijimit”

  1. BUM says:

    JU LUTEM… NE KATUNDAREVE MUND TE NA SQAROJE KUSH ,, CFAR
    JANE KETA,,, ELITA 5.. DHE NGA JANE? .. FALEMINDERIT

  2. BUM says:

    JU LUTEM… NE KATUNDAREVE MUND TE NA SQAROJE KUSH ,, CFAR
    JANE KETA,,, ELITA 5.. DHE NGA JANE? .. FALEMINDERIT

Lini një Përgjigje te BUM Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *