FOTOT: Manjola Nallbani i ka kaluar të 50-at, por ka trupin e një vajze

Ajo tashmë i ka kaluar të 50-at.

E megjithatë, Manjola Nallbani ngjan si një vajzë 20-vjeçare.

Për këtë, mjafton të shohësh fotot e mëposhtme, ku këngëtarje e njohur tregon me krenari trupin e saj.(TemA)

16 komente në “FOTOT: Manjola Nallbani i ka kaluar të 50-at, por ka trupin e një vajze”

 1. Rrespekt ... says:

  i lumte . Kultura e saj ,Manjoles ben dallimin vs botes qe e rrethon .
  ka kulture qytetareje te vertet qe di mi hedh komt si duhet
  ne bulevardin e jetes.ka dit me e ushtru .
  jo si ca ne moshen e saj, qe s’i hudh dot syt ,se pso dhimbje sysh !
  manjola s’ka vetem trupim si goc 20-vjece ,
  por te gjitha .
  ne nji moshe te till femra di vertet ta shijoje ate
  jeten .

 2. Kinezi says:

  Te lumt Manjola mos degjo keto qe thon i ka kaluar te 50 vitet nuk jan has gje.

 3. Toni says:

  Se ca ka nje gje kjo dreq qe nuk te ngjit fare

  1. mirel says:

   Ka qene ca si maahkull prandaj. Nofull te forte dhe pak te dale.
   Trupi, si ato qe merren e shtanga
   Tani duket me bute. Megjithate goxha femer eshte.

  2. TA THEM UN CA KA,,,KA RRUSHIN,,,QE DHELPRA SE KAP DOT,SE THOT QE ESHTE PA PJEK,

 4. ta says:

  mosha ben te sajen.

 5. Waillhany says:

  Kjo gjithnji ka qen pidh i mir
  Edhe n koh t Dull Komunizmit ishte yll bulevardi.
  Komt e bukra,gjoks,trup,bel…
  Si karakter patjeter tironse e omel duhet t jet.
  Perfundimisht rob pozitiv qe t bo krenar ..

 6. NNP says:

  ….por tani je vyshk e me ske ere…..

 7. Julian says:

  S’ka perëndi të jetë në Shqipëri në këto foto. Peshqiri në rërë dhe jo shazllon është e pamendueshme në Shqipëri.

 8. Klaudia says:

  Po normale qe do jete Manjola perfekte se ka per burr sokol tomen gjykates

 9. yes_man says:

  tani po ta analizojme thelle Manjola ka gene gabeli dhe per rrjedhoje eshte e predispozuar te mos trashet si raca arjane alvanose…..po le te themi qe edhe ha sallam tophat….po te hante sallam edhe Vera Grabocka do behej seksi……

 10. sokol says:

  hiqi syzet po ta mbajti

 11. Peter says:

  Gjyshja ime dukej njesoj kur ishte 92, po pa gjyslyke…Syte e mbyllur i ka autori kushdo qe eshte…Nuk i shikon lapat qe varen?

 12. Genti S says:

  Nga vjen lluksi i kesaj zonje kaq i madh! sigurish nga bashkeshorti korruptuar gjygjtar!

  ne vend qe ne kete vend ti bej pershtypje korrupsioni galopant meren me personin fizik!

  kuy eshte degradimi shoqeror qe po na largon nga ky vend!
  ku esht ky vetingu ti qeroje kta sharlatene qe e varrosen popullin shqiptar ne tranzicion te perhershem!

  turp

 13. rrushi says:

  Po Manjola trupin vetem ka patur se turinje si kal i ka. Rrofte buurraqi gjyqtar qe qe del me firmato, se kush e di si do i kish turinjte, me tremb kalamajte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *