Theresa May “harron” happet e Brexit: Pas Afrikës së Jugut, “dredh belin” edhe në Kenia

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryeministrja britanike Theresa May, i ka vijuar vallëzimet e saj të tipit afrikan dhe në Kenia, gjatë turit të saj në kontinentin e zi, pas më parë vizitoi Afrikën e Jugut.

Pavarësisht se eksperienca e saj me “dridhje beli” shkaktoi të qeshura në rrjete, ajo e ka vijuar përshtatjen me kulturën e vendasve.

May ndodhet në Afrikë për promovimin e një programi arsimor britanik.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Theresa May “harron” happet e Brexit: Pas Afrikës së Jugut, “dredh belin” edhe në Kenia”

  1. BRSS says:

    ÇUDITEM SE SI AI SHTET I FUQISHEM MBAN PER KR MINISTRE KETE GERDALLEN KJO ESHTE PER TE STALLA E LOPEVE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *