Top Channel zyrtarizon Eni Vasilin, ja detajet

Eni Vasili është zyrtarizuar nga Top Channel, si moderatorja më e re e këtij televizioni, ashtu siç ishte paralajmëruar.

Vasili ka firmosur kontratën me drejtuesit e televizionit, duke u bërë kështu pjesë e këtij ekrani.

Vasili do të drejtojë emisionin politik më të rëndësishëm të këtij ekrani, të hënën dhe të enjten.

Tashme Eni Vasili me një karrierë të gjate në gazetari, do të shfaqet jo vetëm në një logo të re ekrani, por edhe me logo të re emisioni, ashtu siç do jetë risi edhe koncepti i programit në tërësi.

Emisioni politik i drejtuar nga Eni Vasili, do të ketë një logo të re ndërkohë që edhe studio ku do të zhvillohet debati politik, do jetë një tjetër surprizë e këtij sezoni televiziv.

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “Top Channel zyrtarizon Eni Vasilin, ja detajet”

 1. Rrumpalla says:

  Gjynah vajti për lesh dhe Topi.

  1. u dhim tu qesh says:

   Eni Vajtiperleshi 😛

 2. Kiu Muzaka says:

  Mastrubimin e Eni Vasilit me portretin e Saliut perball shqiptaret do kene mundesi ta shikojne ne Top-Channal.Bravo Blush,nga Libra te mastrubimi Vasilit,eshte nje hop i madh cilesor.

 3. qazim says:

  Gjynah per metamorfozen e ketij televizioni dikur te ndritshem,sot me keta qe po merr e po ben, po behet televizion medioker.

 4. Ciu ciu says:

  TOPI I LESHIT VETEM LESH PO MERR PA KURSIM.

 5. Dede says:

  Normale..eshte “shoqe” e ngushte e Blushit..

 6. Franci says:

  Marrja e” berishianes se semure” Eni Vasili e kthen top chanel si konkurenten me te forte te zjarr televizion apo shijak tv.

 7. Konica USA says:

  Topi eshte tv kombetar,por po mbushte me ithtaret e Saliut,si kjo Vasili,un ju beje thirrje gjithe antiberisheve ta bojkotojne kete sharabajke berishiste.Thank You.

 8. Toni says:

  I losht kta moderatoret i bot me fol me vete.

  Sa anej e knej, laj thaj i bot si leter cinari.

 9. Cudia says:

  Ne Shqiperi eshte lajm se ku transferohet nje gazetare… Kulmi!!

 10. Top Kanali says:

  Tani qe iku Eni Vasili ia vlen te shikohet News24. Nje “moderatore” fallco, deshtim i plote ne profesion. Suksesi me i madh i saj ishte kur fillonin e ziheshin pjesemarresit ne emisionin e saj, dhe ajo rrinte si pule e lagur dhe shikonte e kenaqur zenken. Meazallah se nderhynte. Eni Vasili eshte turpi i gazetarise shqiptare.
  Largimi i saj ia rrit vlerat News 24-tes.
  Gjynah vertet qe Topi po kthehet dalengadale ne “Hedhje mbeturinash”…

 11. Gingi says:

  Logo.studio.format.
  Vetem forma ka rendesi.permbajtja eshte dytesore.do te jet nje tjeter “muhabet kafeneje”i shoqeruar nga telekamera. Ah..HD.natyrisht.

 12. koro says:

  e kujt po i rruhet se ku shkon kjo buce

Lini një Përgjigje te Top Kanali Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *