VIDEO/ Ilir Meta ja shtron në vendlindjen e Berishës, ngre dolli për tropojanët: Jeni njerëz të jashtëzakonshëm

Ilir Meta vijon të shpalosë guidën e tij duke ofruar këshilla falas për qytetarët që ende nuk kanë menduar se ku do t’i kalojnë pushimet.

Nëse ende nuk e keni vendosur se ku do të shkoni, kreu i shtetit ka dalë me disa propozime konkrete duke dhënë një sërë propozimesh.

Ai ka ngritur një dolli për popullin e Tropojës pasi ka vizituar këto vise edhe në shoqërinë e ambasadorit të Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi.

Ambasadorit Minxhozi i kërkoj të marrë përgjegjësitë për këtë shëndet, për popullin e mrekullueshëm të Valbonës dhe Tropojës, që i mikpret të gjithë dhe është kaq i përkushtuar për të treguar këto bukuri të jashtëzakonshme të Bjeshkëve të Nemuna e Alpeve tona”, thotë Meta në dollinë e tij.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ Ilir Meta ja shtron në vendlindjen e Berishës, ngre dolli për tropojanët: Jeni njerëz të jashtëzakonshëm”

 1. niko says:

  …..Del nga NJI ndonjehere ………..

 2. rroku says:

  Kujdesuni se mos na thyen qafen ILIR FLORIRI dhe mbetemi pa president.

 3. Hajdo Hajdari says:

  Edhe bythqimat t jashtzakonshrm jan sepse e trajtojn hajdarin jasht zakoneve…

 4. fonci says:

  ne fakt tropojanet per aq sa i njoft une jane:
  njerez shume te pabese,
  genjeshtare te perçudnuar
  maskarenj
  njerez pa moral, qe shesin edhe nenen per para
  koke trashe
  hileqare
  interesaxhinj te tmerrshem
  frikacake
  gjakatare

Lini një Përgjigje te fonci Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *