FOTOT: “85 euro për një natë pasionante”, Linda Rei publikon pazarin me një mashkull

Që prej kohës kur u rishfaq, Linda Rei është një ndër personazhet më të komentuara në mediat e rozë duke u nisur edhe nga historia që tregoi.

Herë pas here ajo bën bujë me deklaratat e saj dhe në shumicën e rasteve janë fotot dhe videot që poston që tërheqin mjaft vëmendje.

Linda ka publikuar së fundmi në profilin e saj në Insta Story, një foto ku shihet se një mashkull i ka ofruar 85 euro për një natë pasioni.

Ndërkohë ajo ka kërkuar më shumë duke thënë: “85 euro. Obobo kjo është oferta më qesharake që kam marrë në Snapchat”.(TemA)

1 komente në “FOTOT: “85 euro për një natë pasionante”, Linda Rei publikon pazarin me një mashkull”

  1. atdhetari says:

    Ku ka katandisur Shqiperia dhe mjere nrlr per gazetat si ju qe doni te shkaterroni moralin nderin dhe kombin Shqiptar o Mason te ndyre. Plehra dhe mbetje toksike.RROFTE ENVER HOXHA

Lini një Përgjigje te atdhetari Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *