Trajneri Panuçi publikon listën zyrtare, grumbullon një “tradhtar” në Kombëtare

Trajneri i Kombëtares kuqezi, Kristian Panuçi, ka publikuar listën zyrtare me emrat e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet e Ligës së Europës, me Izraelin dhe Skocinë, që luhen më 7 dhe 10 shtator.

Në listën e tij të re bien në sy disa emra, mes tyre edhe ai i “tradhtarit” Enea Mihaj, por edhe i Besir Demirit që grumbullohet për herë të parë.

Ka edhe disa rikthime.

Lista e plotë

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Trajneri Panuçi publikon listën zyrtare, grumbullon një “tradhtar” në Kombëtare”

  1. zaim zajmi says:

    Mundësisht, nëse dakordohet,
    I sugjeroni Beratit që ta dijë se stërgjyshi i tij “quhej” GjemSHit, me GJ e SH, ose XHemshit, por asesi DJ! e S.

    Alfabeti ynë ka grafi fonetike, jo “etimologjike”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *