VIDEO/ Rama detyron të riun të heqë bluzën para ministrave: Ky është vlonjat edhe do që të shesë mend, e ka gjoksin gropë

Kryeministri Edi Rama ka qenë në një aktivitet në Vlorë ku u fol mbi bilancin dhe mësimet nga sezoni turistik.

Duke folur me një vrojtues plazhi, Rama e ka detyruar të riun që të heqë bluzën që të tregojë gjoksin e tij.

“Është nga Vlora dhe do të ta shesë mend. Hiqe pak bluzën, shikojeni si e ka gjoksin. Gropë, tamam vlonjat”, tha Rama. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...