VIDEO/ Rama detyron të riun të heqë bluzën para ministrave: Ky është vlonjat edhe do që të shesë mend, e ka gjoksin gropë

Kryeministri Edi Rama ka qenë në një aktivitet në Vlorë ku u fol mbi bilancin dhe mësimet nga sezoni turistik.

Duke folur me një vrojtues plazhi, Rama e ka detyruar të riun që të heqë bluzën që të tregojë gjoksin e tij.

“Është nga Vlora dhe do të ta shesë mend. Hiqe pak bluzën, shikojeni si e ka gjoksin. Gropë, tamam vlonjat”, tha Rama. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

17 komente në “VIDEO/ Rama detyron të riun të heqë bluzën para ministrave: Ky është vlonjat edhe do që të shesë mend, e ka gjoksin gropë”

 1. Kalec Dega says:

  Titulli duhet te ishte:
  “Karagjozi dhe Labi me gjoks me vrime”

   1. Hoxh Armandi says:

    Muhabete te rendomta mes turkoshqiptareve dhe pashait te tyre te pabese.

 2. Nje qytetar............ says:

  Ah i nderuar Lalec Dega , e ke thene sakte,…………

 3. Komunist i Penduar Thellë says:

  Ky Rama gjithnje ben shaka plot kripe dhe na shkrin gazit, me keq se Ducja qemoti.

 4. Arjan says:

  Nje gje eshte e sigurte qe Ky plehra ka gisht ne tradhtine e radhes kunder ekzistences Se Shqiptareve si komb .

  1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane identiteti i Turqise ne Shqiperi , Evrope e me gjere..........'' says:

   nuk besoj se 80% sunite mund te formojne kombin shqiptar….!!!! vecse ate turk!
   sa per labin gjoxgrop,do te ishte me keq nese eshte edhe cam………!

  2. Moisi Golemi says:

   Ha m¥t o Arjan. Rrace e ndyre berishistesh qe na e katandisen Atdheun si shtet lypsash.

 5. Filip Manactreci says:

  Psikopat,veprim adolishent,po mire mor kryeminister kaq karagjoz je?Kemi lexuar e pare qe per raste humane,persona te tjere jane falenderuar nga kryeministra,por asnjeri nuk ka zhveshur live personin.Ai nuk eshte ne ring,apo ne pishin,po nejse idjotizmat nuk kane fund,mjere neve thuaj qe drejtohemi nga nje person me probleme psiqike.Shyqyr me kaq thuaj,kur se detyrove tjetrin te hiqte edhe breket,se ti nudizmin e ke ne gjak.

 6. vlora.vlora says:

  Ngelet duke nxjerre vrer nga mengjesi deri ne darke ;;Jepini ” Cesarit ” ate qe i takon bythqira komentues

  1. Aiqetavenvrim says:

   a e di ti mer vlora vlora se ça te takon ty edhe çezarit bashke?Nganje cope dell me disa gunga.Zhuls na trego cezarin ti qaf dryn.Ti mos u merzit qe jeni me dy gropa se pastaj po mos kishit dy çezari sdo u varte mo se me nji grope ka me tonelata ai.

 7. kanina says:

  o na e hengshit te fresket ju qe shani vlonjatet

 8. Drini says:

  Ka filluar ti trajtoje shtetasit si majmune cirku,

 9. Komentuesi says:

  Nuk eshte per t’u çuditur,edhe kryeministri mund te beje shaka me njerzit e thjeshte.Nuk ka asgje te keqe,perkundrazi,tregon se sa afer qendron kryetari i qeverise me popullin.Respekt per kryeministrin.

  1. ...rrofte timonieri, lali Eri dhe Anastas pederi says:

   O komentuesi, mos je gje Endri Fuga ti ?

 10. Goni says:

  Eshte me se vertete por njekohesisht e cuditeshme. Me saktesine e nje ligji natyror vlonjatet e kane gjoksin me vrime.
  Pertej barcaletes se vlonjatit mburacak dikush duhet ta studioje kete fenomen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *