VIDEO/ Vëmendja mbi turizmin, Rama: Arsyet e panumërta se pse duhet vizituar Shqipëria

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, ku shfaqen disa prej artikujve në mediat prestigjoze që kanë folur mbi turizmin në Shqipëri.

“Mirmëngjes,

dhe me këtë kolazh të artikujve të shumtë në mediat më prestigjioze ndërkombëtare për Shqipërinë turistike dhe arsyet e panumërta pse duhet vizituar, ju uroj një fundjavë të bukur , shkruan Rama. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Vëmendja mbi turizmin, Rama: Arsyet e panumërta se pse duhet vizituar Shqipëria”

 1. Labi says:

  C’FARE TURIZMI MOR SHKERDHATE,,,TURIZEM ME UJRA TE ZEZA QE DERDHEN NE DET,,,,,PA UJE,,DRITA,,,PA KANALIZIME TE UJRAVE TE ZEZA,PA HOTELE,,DHE RESORTE , CILESORE ,VETEM NDERTIME KUTURU,,TE SHEMTUARA,PA PLAN URBANISTIK,,,SIDOMOS NE DURRES,SHENGJIN POR DHE NE JUG ,,,IK I EDI RAMA SE TI NUK KE NDERMEND TE RREGULLOSH PROBLEMET E TURIZMIT ,,,,,,TI DO VETEM TE FITOSH PARA ME OLIGARKET E TU,,,,,DUKE DHENE LEJE NDERTIMI SIC KE BERE NE BASHKINE E TIRANES ……NJE PYETJE KAM PER TY RAMA,,,,PSE PUNON PA PLAN URBANISTIK NE TE GJITHA BASHKITE E SHQIPERISE….

 2. Kalec Dega says:

  Verte ka shume arsye:
  1- Ne reren buze detit jane mbjelle qepe dhe domate
  2-Rera buze detit eshte prone e mafjozeve, miqve, militanteve,cceneve te Partive dhe Peshkaqeneve
  3-Rera buze detit mbuluar me cadra me kashte /plastike/a pelhure qe jepen me qira jo ne dobi te arkes se shtetit
  4- Ka nevojtore ne cdo 50 metra
  5- Ka dushe ne cdo 10 metra
  6-Hotele te mbushura me emigrante shqiptare dhe turista prej Kosove e Maqedonie, qe vijne nga Zvicra e Gjermania.
  7- Paterti shembullore ku plehrat mbulohen me rere dhe koshat e plehrave jane kudo.
  8- Uji i paster ne Durres dhe afer Durresit kur nuk ka KosOvare e Maqedonas ne te.
  9- Cmime si ato te Greqise e Italise
  10- Birre e prodhuar ne Albanistan quajtur carlsberg/Kronenburg/peroni etj etj
  Ndoshta Kryeministri ka te tjera arsye me te bukura….

 3. h says:

  Edhe të jene falas ,pushimet ne shqiperi,nuk do të via KURRË.

Lini një Përgjigje te h Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *