36 vjeçarja shet virgjërinë: U lodha duke pritur mashkullin ideal dhe humba kohë, tashmë vagina ime ka një çmim

Një grua 36 vjece nga Gjermania ka shitur virgjërinë e saj për mijëra euro pasi u lodh duke pritur për “djalin e duhur”.

Mandy, e cila dëshiron që mbiemrin ta mbajë sekret, e shiti virgjërinë nëpërmjet një shërbimi të njohur për 250 mijë euro.

Ajo tha se ishte mërzitur duke pritur dhe kishte ardhur koha për të ecur para. “Është njësoj si në kazino, ti duhet të dish kur të ndalosh. Kalova shumë vite duke i thënë vetes se duhet të pres dhe një vit tjetër për të pritur djalin e duhur, vitet kalonin dhe unë vetëm humbisja kohë. Mendoj se po bëj gjënë e duhur”, tha Many për Dailymail.

Miqtë e saj ishin xhelozë për faktin se ajo do merrte kaq shumë para nga shitja e virgjërisë. Por shpresonte shumë që prindërit të respektonin vendimin që kishte marrë.

Paratë do të ndahen midis zhvillimit të karrierës së Mandy si stjuardesë, për të ndihmuar familjen e saj dhe për bamirësi.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “36 vjeçarja shet virgjërinë: U lodha duke pritur mashkullin ideal dhe humba kohë, tashmë vagina ime ka një çmim”

 1. elsini says:

  eh si eshte ajo shprehja: Jepe sa je e re, se kur plakesh sta kerkon me njeri!

 2. ME EMER says:

  mjaft me kto “hajvanelleqe” o te “hajvanepsur ..!

 3. Plaku Xhuxhumaku says:

  Epo mire thone, i duruari i fituari, kurvat me 100 euro e qira duhet te qihen 2500 here per t’i bere ato para. Kjo me nje te qire, tak, jack – pot.

 4. aq gjate ke duruar shume
  zija stjuardeshe .
  shprsojm te gjesh ndonji idiot me maj
  qe ta plasi cipen e stazhonuar

 5. aq gjate ke duruar shume
  zoja stjuardeshe .
  shprsojm te gjesh ndonji idiot me maj
  qe ta plasi cipen e stazhonuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *