Berisha gjen autorin e ekzekutimit në Shkodër: Arjanin e vrau banda e Noriges, e ka fajin Kallam Deshtaku

Sali Berisha ka gjetur fajtorët e ekzekutimit të biznesmenit Arjan Ferracaku në Shkodër.

Ai thotë se 33 vjeçarin e ka vrarë një bandë që sipas tij është e kryeministrit të vendit Edi Rama.

Arjanin e vrane bandat e Noriges ndersa Kallam Deshtaku perpiqet te mbuloj krimin e shemtuar duke shperndare abetare ne nje show abuziv me femije te klases se pare! sb”, akuzon ish-kryeministri. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

23 komente në “Berisha gjen autorin e ekzekutimit në Shkodër: Arjanin e vrau banda e Noriges, e ka fajin Kallam Deshtaku”

 1. Deti says:

  Po te bravo te qifte ty kallom kurrize dalit qe e paske gjeture kallom deshtakun qe paska bere vrasjen

 2. E vrane bandat e saliut! Njelloj si te shtenat kunder “gazetares” Lala! Filloi lufta guerille e saaliut nga frika e vettingut!

 3. VALA E DETIT says:

  FOL PJERDHURINE E HISTORIS FOL.NUK KA BURRA I MUT VEND TE TA PRESIN GJUHEN E DOKTORR MORTJES.TE TERA I DI HALEJA E VICIDOLIT.

 4. Gjall o ala Rropsia islamike

  nqs po .

  shko e vdis .

  eshte tamam ora e vdekjet se djallit ne Shqiperi

 5. Kiu Muzaka says:

  Si shpjegohet qe eshte kaqe i pacipe ky njeri,ka vrare dhe ka prere sa i ka dash qejfi,dhe tani ka paturpesine te flasi,a ka njeri te ma shpjegoj kete monster.

 6. tori says:

  Ato jane bandat tuaja qe I krijove e te sherbejne ty,se aty ti ke mbeshtetjen.Thjeshte bandit me tropojan ne Tirane,bandat e Shkodres,bandat e Mamurrasit e te Fushe Krujes.Ti je nje luftenxites,nje sharlatan,hajdut,manipulator e vrases,terrorist I klasit pare.Mjaft te keqija I ke ba ktij vendi.zhduku nga skena politike.Keshtu ke vepru ti.Harrove se cfar I bane gazetareve te “koha jone” dhjetra qytetareve e intelektualeve qe nuk ishin me ty.Ti do kthesh 97,por ajo kohe ka mbaru.Mos dizinformo popullin e shkrete o armik I ketij populli

 7. PërSaliHalenë says:

  Ti hale muti që i di të gjitha, shko në prokurori dhe trego ç’di. U plake dhe hale mbete, te vaftë shpirti në mut kur të ngordhësh.

 8. ukujot says:

  Qelbesire, si nuk e mbylle njehere ate hale. Isha ta mbyllin sa me shpejt, se po vjen dita e llogarise.

 9. Gri says:

  Shkruan si shejtan budalla. E di kopili se po te thote ndonje emer njeriu ose bande ne shqip, mund ta therrasin ne Prokurori! Sepse eshte vrasje! Cdo me thene Norieg, Kallam Deshtaku, etj. Frikacak burri botes! Por edhe i kruhet…por edhe done me u duke trim para PD.

 10. timi says:

  Qelbesire plak. ngordhesire e qelbur, ti mor shkerdhate e ndyre je burimi i cdo krimi dhe te keqeje ne kete vend o kriminel…ti i dhe armet idioteve qe po grijne njeri tjetrin or hajdutm vrases , kriminel….
  kallami te hyfte ne bythe e te lente vdek or goje hale, kallami te hyje gruas, vajzes dhe djalit tend o goje qelbur…po pjedh ne politike si nje qen i ngordhurb rr dhe drejton gjithe krimet ne kete vend vetem e vetem sepse e di qe familja jote eshte mafia, e zhytur koke e kembe ne krim dhe do jene te paret qe do perfundojne ne burg…prandaj po ngordh te karrigja e deputetit o plehre qe ti zghasesh jeten ne liri familjes tende kriminele…
  Edin mos e ze me goje o goje hale…ai nuk eshte si ty dhe si rraca jote o qen kriminel…ai po ta sjell fundin o i ngordhur…po ben shtet ate qe ti e shkaterrove, po ben drejtesine duke hequr gjithe sheretoret e tu o goje hale.

 11. vicidoli says:

  ato Abetare eshte shume e nevojshme qe ti lexosh ti ore analfabet me shkolle
  Ramiz Alia Shkerdhata jo vetem qe ishte kolona e 5 ne komunizem (i thençin)
  por trashegoji kete vampir si kolone te 5 ne shqiperi qe sigurisht jane ne sherbim
  te te huajve……qe Shqiptaret i duan per eksperiment.Ingliz kurva.

 12. Isidoni says:

  Mire, more miq, po ky burre a ndjen nga pak pergjegjesi per keto krime? Ne keto 30 vjet fare nuk reflekton ky njeri per ato qe ka bere dhe per pasojat qe ende vazhdojne.

 13. Alban says:

  I FUNDIT QE DUHET TE PERMENDE VRASJET

  From: Alban Dega [email protected]
  Date: April 2, 2012 at 11:31:

  Opinione

  VRASESI SERIAL ….

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Sot mbushen plot 21 vjet nga vrasjet makaber te 2 prillit 1991 ne Shkoder.
  Nder e lavdi heronjve te 2 prillit! U qofte i lehte dheu i Shkoderloces!
  Drite u paste shpirti heronjve te 2 prillit !
  U vrane me arme serbe!
  U vrane me plumba serbe!
  Vrasja e tyre u urdherua e u pagua nga mercenare shqipfoles te Beogradit qe synonin ta fusnin Shqiperine e raskapitur e drobitur nga katrahura komuniste ne nje kasaphane e gjakderdhje.
  Pse…. Vetem qe te ngrinin karriken e tyre, poltronat e tyre neokomuniste mbi shkulmet e gjakut te paster e te dlire shqiptar te Arben Brocit, Nazmi Kryeziut, Bujar Bishanakut dhe Besnik Cekes e dhjetra te tjereve.
  A nuk jane po ata mercenare te Beogradit qe e deklaruan ashiqare para shqiptareve ne janar te vitit te kaluar se jo kater e katerdhjete por edhe mijera do te vriteshin prej tyre per te mbrojtur karriken e poltronat e tyre te ngritura mbi gjak.
  A nuk e pat thene vete babai i tyre Lenini se pushteti eshte me veshtire te mbrohet se te ftohet!
  E kush eshte vrasesi!?
  … Jo dorasi! Urdheruesi!
  … Jo Ekzekutori ! Kryekzekutori!?
  Vrasesi i 4 heronjve te Shkodres eshte vrasesi i Remzi Hoxhes, qe i zhduken edhe kufomen…
  Eshte vrasesi i mbi 4000 shqiptareve ne 1997-en…
  Eshte vrasesi i Otrantos…
  Eshte vrasesi i Azem Hajdarit …
  Eshte vrasesi i Gerdecit!
  Eshte vrasesi i 4 protestuesve te 21 janarit 2011…!
  …. Eshte vrases serial…
  Drejtesia vonon… Drejtesia nuk harron as vrasesin serial dhe as bashkepunetoret e tij !
  Vrasesi serial eshte vrases i Shqiperise!
  Jo vetem i saj, por edhe i enderrave te shqiptareve, i aspiratave te tyre ” e Duam Shqiperine si e gjithe Evropa!” ” E duam Shqiperine si Amerika demokratike!”
  Eshte ai qe ne vend te Evropes dhe Amerikes po i con shqiptaret e Shqiperine drejt Azerbajxhanit e drejt Butanit!
  Vrasesi serial eshte ai qe mos qofte !

 14. h says:

  Edhe sikur te jetë e vërtetë,kur e thotë ky,do duket e pavërtetë.

 15. Milan says:

  Po te vjen ora o kriminel o shpellar do japesh llogari per te zezat qe i bere popullit o shpirt zi

 16. katarakti says:

  Kallam Deshtaku eshte 1000 here me i zoti se ty, or kriminel, vrases dhe rrenues i Shqiperise. Ke te drejte vetem ne nje gje kur e quan “deshtaku”! Se ka deshtuar te te veje hekurat ty. Por ende nuk i dihet. Por meqe je jashte vazhdo te besh ate qe di me mire: te llapesh, te shpifesh dhe te ndysh gjithçka. Kot nuk je malok nga ViçiDoli.

 17. tiransi says:

  Pirdh o sale pirdh,se plakut nuk ja degjon njeri pordhet!

 18. Bardhi Tolabi says:

  Ka te “drejte'” ky i cmenduri dixhital.Ky i ka gjetur te gjitha vrasjet,me perjashtim te atij qe vrau Remzi Hoxhen,Kosta Trebicken,te Gerdecit dhe te 21 Janarit.
  Mire do te ishte te futej ne biruce,te mbrohet nga” krimi” dhe te tregoje dhe qumshin e nenes,see na cause bythen ..

 19. Bardhi Tolabi says:

  Ka te “drejte'” ky i cmenduri dixhital.Ky i ka gjetur te gjitha vrasjet,me perjashtim te atij qe vrau Remzi Hoxhen,Kosta Trebicken,te Gerdecit dhe te 21 Janarit.
  Mire do te ishte te futej ne biruce,te mbrohet nga” krimi” dhe te tregoje dhe qumshin e nenes,se na cau bythen ..

 20. NNP says:

  Akoma gjalle e keni kete mo…..

 21. Noris says:

  Ky o ka rrjedhur,o do e ben

Lini një Përgjigje te PërSaliHalenë Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *