“Dashuria me shikim të parë”, Meta dhe Monika si kurrë më parë: Sy për sy…buzë detit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Pasi ngjiti dje majën më të lartë të Alpeve Shqiptare atë të Jezercës, presidenti Meta është zhvendosur në jug të vendit.

Meta ndodhet me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi në bregdetin e Qeparoit në Himarë.

Që aty Presidenti ka ndarë një foto mjaft të ëmbël me ndjekësit në Instagram.

Meta dhe Kryemadhi shfaqen përballë njëri- tjetrit, ndërsa shkëmbejnë shikim plot dashuri.

Si duket çifti po shijon edhe këtë fundjavë në jug, para se të nisë aksioni politik këtë shtator, që është parashikuar me tensione.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

20 komente në ““Dashuria me shikim të parë”, Meta dhe Monika si kurrë më parë: Sy për sy…buzë detit”

 1. Lumi A says:

  Cifti ma I degjeneruar I shqiprise. Hajdut, abuzus, te pafetyre, te pa moralshem dhe antishqiptar. U zhdukte rrace e juaj o kerma.

 2. Lani says:

  Kur shof keto te 2 me vjen gjithmonë me dhjere ne banjo skajte

 3. Ledio says:

  Nuk po dalloje dot se kush eshte Monika e kush eshte Likja, fytyra burrash qe te dy… 🙂 Anti-Shqiptare deri ne qelize.

 4. Franci says:

  Çifti hajduteve akoma i pandeshkuar.

 5. ce says:

  Ku ka dashuri kjo femër, kjo mbjell vetëm urrejtje ne popull. Kjo ka parë ëndërr se me naziskinet e Mamurrasit dhe sharebajgat e leshelise dhe te leshitdhise do mare pushtetin ne shtator me ane te revolucionit berishian i cili ka dështuar pa filluar akoma se populli shqiptar e ka dhëne vetsionin deri ne 2021 dhe pastaj shohim e bëjmë por me sa duket dhe ne 2021 nese do jene ne politike baxhella e leshelise dhe Strazua me patllake, Muli, Klevis kërriç, paloqja dhe sharebajgat e leshitdhise përsëri do kemi dhe oas 2021 te njëjtën opozite qe kemi sot. Pa u pastruar Pd – ja nga monstrat e tipit Elmaz Hamuti dhe leshelisja nga monstrat e tipit Kejdi Dhembcakallja dhe Floida surratufo zor se do kemi rrotacion pushteti deri ne 2029

 6. Dava says:

  E KINI GAGIM CIZMJA NUK SHIKON FLORIRIN PO DIKU TJETER

 7. ME EMER says:

  … mos e shani “njeshin” e shqiperise , te vendosur nga “dyshi ” po i shqiperise ..!

 8. Gazi says:

  Te mrekulleshem dhe te mencem.

 9. ham ham ham bushtra e sinanit, ja koka si qeni i stanit dhe iliri ki ki ki as te leshon dhe as te qi. says:

  jashteqitje…

 10. KontiMonteKrabes says:

  Ironia dhe pordha e rradhes

 11. A i lexojne keta hajdute reagimet e kexusve?!!!!

 12. kush bene roje tek lemi? spata qeni dhe kasemi. says:

  ….e keni gabim te gjithe , mona po i thote o like kur do me qish se u bene 7 vjete dhe likja i thote ik tek Rama se ai te ngop ty. Ajo i thote se jame me infeksion dhe ai me vdes fare likja ja kethen do vije dhe une se u cmenda per kar.

 13. emilio says:

  Kombinimi me i ndyre ne histori. Njeri me i poshter se tjetri. Blloku dhe 700000 euro me nje te rene te lapsit nuk do te harroen kurre mor kokqen.

 14. robi says:

  Baxhella eshte e zëne me trajnimin e naziskineve te Mamurrasit dhe nuk ka kohe per te lexuar opinionin e lexuesve,,

 15. hysa says:

  Na i hiqni nga media keto felliqsire, se po na e beni gazeten te pa lexueshme.

 16. Anita says:

  Sa te shemtuar.Ku egziston dashuria ne zemrat e tyre?Keta plehra po te ishin njerez normale nuk merreshin me trafiqe vrasje dhe vjedhje te njerezve.

 17. Shigjeta says:

  Ndihen te gezuar dhe te lumtur si asnjehere pasi vodhen dynjane , mashtrojne dhe udheheqin ne postet me te larta ……..ku ka me mire . As ne endrat me te cmendura nuk e kishin parashikuar kete ” fat ” ……..thone ama qe jo gjithmone do kesh fat , vjen nje dite qe i paguan te gjitha……….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *