FOTOT/ Fermeri që po bën xhiron e botës: Ja propozimi i veçantë që i bëri të dashurës së tij

Një fermer ka gjetur mënyrën më të pazakonte për ti propozuar të dashurës së tij.

Chris Gospel i shkruajti pyetjen ‘A do të martohesh me mua?’ në trupin e lopës së saj të preferuar.

Ngjarja u regjistrua në Strichen, Aberdeenshire.

Fermeri mori të dashurën e tij prej 3 vitesh Eilidh Fraser për ti treguar  propozuar.

Kur Fraser pa lopë, ai iu ul në gjunjë me unazën dhe padyshim që përgjigja ishte ‘po’.

‘Curlytop’ është lopa e preferuar e nuses dhe zgjedhja e fermerit ishte ideale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *