FOTOT: “Erdhëm, u pamë, ikëm…”

Seanca e parë e këtij sesioni parlamentar ka zgjatur shumë pak.

Pas fjalimit të kryeparlamentarit Gramoz Ruçit, kreut të grupit parlamentar të PS-së, Taulant Ballad he ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, seanca është mbyllur.

Kjo, për shkak se opozita e bojkotoi seancën, duke u mbledhur në një hotel në Shkodër.(TemA)

8 komente në “FOTOT: “Erdhëm, u pamë, ikëm…””

 1. Lani says:

  Talli. Bythen me popullin budalla

 2. labi says:

  per te Ardhur duhet Thu zinte parlamenti posht ,per te ikur shkoni my ne te plakes ropqira te gjith

 3. Lili says:

  Mesgroteskes e karikatures,katundari hesapi,sado te mundohen prape si katundaret duken.

 4. KUVENDI says:

  Te me falIN fshataret e thjeshte che punetore.
  POR KTO MOR VLLA SI GRRATE ASHTU DHE BURRAT JANE ME TIPARE TE THEKSUAEA KATUNARI DHE KATUNARE.
  MJERE POPULLI PER KETO DEBILER

 5. Ed...ram..bash..zogu says:

  O popull…ke rradhen te tallesh me keto legena injorant te shemtuar idiot e fshatar pa tok …
  Eshte pall larmenti me i shemtuar ne Histori…
  Formula dihet…Fahriu i jep 250 mij euro Bashes ti vej debilin e vet ne liste..po ashtu ky bolja i flamengos i jep 350 mij euro Rams…per me von loqen e vet deputet…njoni ma loqe se tjetri…
  Tallu dhe ti o popull me keto rob q…i..r..a…

 6. Lennard says:

  JO Te Gjithe se Pjesa ma e madhe e Hajduteve Shkoi ne Shkoder!!!

 7. Komentuesi says:

  Suksese dhe pune te mbare parlamentit.Kemi besimin se do te punoi akoma me mire per te ardhemen e shqiperise.Urime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *