FOTOT: Vajzat seksi të “fiksuara” pas motorëve të shpejtë, ja si e dominuan ekspozitën

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Motor Bike është gati për të startuar me sallonet e motorëve në qytetet kryesore të Europës.

Për t’i bërë edhe më tërheqëse këto ekspozita, organizatorët kanë menduar t’i pasurojnë me femra të bukura, të cilat do të rrinë mbi motorë dhe do të prezantojnë ata te klientët.

Ideja për të përfshirë edhe bukuroshet në ekspozitat e motorëve, vjen nga suksesi i vajzave të çadrave, në garat e Moto GP-së.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *