FOTOT: Zhgënjimet, Cristiano Ronaldo ngushëllohet me të dashurën e tij super seksi

Cristiano Ronaldo nuk e ka nisur fort mirë aventurën e tij në Itali me Juventusin.

Në tre ndeshjet e para, ai nuk ka mundur dot të shënojë.

Ai pësoi edhe një zhgënjim tjetër, pasi Luka Modriç u shpall lojtari më i mirë nga UEFA, ndaj dhe e bojkotoi ceremoninë.

Për këtë arsye, ai ka vendosur të rëlaksohet me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez në Sardenja.

Dhe sytë e të gjithëve ishin pikërisht tek format bombastike të 24-vjeçares, e cila është një një formë fantastike pas lindjes.(TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *