Kreshnik Spahiu: Rama ka emëruar drejtor të Drejtorisë për opozitën shokun e tij të mirë Lulzim Basha. Berishës i ka garantuar pension të posaçëm

Kreshnik Spahiu, ish aleati i Lulzim Bashës në aksionin politik të çadrës vitin e kaluar, por që e tradhëtoi me bërjen e listave të kandidatëve për deputetë, nuk pushon së bëri ironi.

Teksa e cilëson opozitën si një drejtori të Ramës, ai shkruan se kryeministri ka emëruar mikun e tij të mirë Lul Basha drejtor të saj.

Njëherësh sipas Spahiut, Rama i ka garantuar pension të posaçëm ish kryeministrit Berisha, ndërkohë që lufta politike është bërë lojë luftash.

“Pas 28 vitesh Shqipëria i

ri-kthehet sistemit monist me një parti. Kryeministri ka emëruar drejtor të Drejtorisë për Opozitën shokun e tij të mirë Lulzim Basha dhe i ka garantuar pension të posaçëm ish-Kryeminstrit Berisha.

Militantët shohin lojë luftash në TV

“Poshtë Komunizmi””, reagon në rrjetin social Kreshnik Spahiu.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Kreshnik Spahiu: Rama ka emëruar drejtor të Drejtorisë për opozitën shokun e tij të mirë Lulzim Basha. Berishës i ka garantuar pension të posaçëm”

 1. Ptuuuu,,,, says:

  KUR DO LEJOHEN MARTESAT E PEDERASTAVE NE SHQIPERI,,,QE KETA TE DY TE JETOJNE TE LUMTUR BASHKE,,,,

 2. Franci says:

  O Kreshnik o vellai Mulit !

 3. Kombi says:

  NUK VENDOS RAMA PER FATIN E BASHES DHE BERISHES , RAMA NUK ESHTE I SIGURTE PER VETEN E TIJ . LOJA FILLON SE SHPEJTI ME SPAKUN . GJEMAT E TYRE NUK I MBRON DOT RAMA .

 4. toni says:

  Hahaha, dhe Luli reklutoi Kreshnikun!

 5. me ne parti thote gamori i sales.
  po ketu po lulezojne 100 parti me ne krye 100 gomer.
  po ti ku e ke partine me ngjyra qe te vinin mbrapa gjithe ata kalamanj.
  ti na ngrefeshe me dylbi si largpames.
  ku je dhe me se jeton.
  ke akoma dollar nga ato qe ke vjedhur ne memedheun qe e do aq shume.
  sa te keni per te vjedhur memedheun e doni fort ju dhe pastaj i beni mutin………
  ik or horr turkoshak me emer kreshnik dhe mbiemer spahi

 6. Eri says:

  He mor bythqim gjalle qenke ti?

Lini një Përgjigje te Lani Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *