Lulzim Basha akuza Ramës: Në Shkodër janë rrëmbyer edhe dy fëmijë por mafia i kthyeu prapë në shtëpi, ja kush më tha

Lulzim Basha ndodhet në Shkodër ku thotë se gjendja e sigurisë në këtë qytet është alarmante.

Kryetari i PD deklaroi se aty janë rrëmbyer dhe dy fëmijë, por sipas tij, u kthyen sërish tek familjarët e tyre.

Ai tregon se si informacion ja ka dhënë një gazetar që punon në një media lokale, por emrin nuk mund t’ja përmendë.

“Ndërkohë nga media lokale lajmërohet se ka ndodhur dhe rrëmbimi i dy fëmijëve dhe janë kthyer pranë familjve vetëm pasi mafia ka arritur synimet e tyre të gjobvënies.

Ne jemi sot këtu në të njëjtën kohë kur në Tiranë maxhoranca hap punimet e sesioni të ri palamentar.

Mesazh i qartë dhe i prerë në mbështetje të Shkodrës dhe një qëndresë të prerë të pakompromis kundër bandave dhe krimit të organizuar. Ky është mesazhi i parë dhe kjo është domethënia e mbledhjes së sotme”, tha Basha.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Lulzim Basha akuza Ramës: Në Shkodër janë rrëmbyer edhe dy fëmijë por mafia i kthyeu prapë në shtëpi, ja kush më tha”

 1. sidi says:

  Ca po ben ky debili ne shkoder se la nam. Po ben kuvend paralel?

 2. TEREZA says:

  C’FARE ben populli nesh shkoder fle gjume,,,,,merrni armet dhe mos lini asnje te hyje nper lagjet dhe mehallat e juaja,,,,vendosni trare,,,,sepse policia nuk do tia dije per ju,////

 3. Johani says:

  Fale Zotir dhe votes se shqiptarve banda qe rrembente njerez,vriste dhe zhdukte perfundimisht eshte ne opozite dhe kryetar te asaj bande jane plaku pa dhamb sali berisha dhe i kloni i tij lulzim basha,dhe ate lul bese i ke harruar po ta kujtoj,kush rrembeu Remzi Hoxhen,kush rrembeu dhe zhduku familjarisht Haklajt,kush e zhduki Xhindin, Trebicken,olldashin e shime te tjere e deri te vrasjet e fundit qe ska pike dyshimi se nuk i keni organizuar ju vetem pasi asnje skenar spo ju ecen per te ardhur ne pushtet,kete e dikne te gjithe por quditem pse drejtesia nuk vepron kur per ty dhe baben tand sali Mjaftojne vrasjet e gerdecit,21 janarit dhe Remzi Hoxha qe te kalbeni ne burg.

 4. tori says:

  Sa te drejte ka pasur Jozefina.Ky qe eshte perfaqesuesi me I larte I PD nuk di te tregoj te verteten se nuk e njeh ate.Basha do mbetet ne historin e kombit shqiptar si GENJESHTARI e mashtruesi me I madhe I kombit.Fatkeqesi!!!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *