“Shpërthen” Vasili, ishte në vend të Monikës: Rama duhet të ishte këtu me ne, ndëshkim atyre që duhet të jenë në Shkodër por janë në Tiranë

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, nga Shkodra, ka thënë se opozita është aty për të mbrojtur qytetarët, ndërsa Rama rri në Tiranë.

Teksa ka marre pjese ne mbledhjen e jashtezakonshme ne Shkoder, ne vend te kryetares Monika Kryemadhi duke zene vend ne krah te Bashes, Vasili është shprehur se opozita nuk e ka bojkotuar parlamentin por ka vendosur marrëdhënie të kushtëzuara me të.

“Drejtimin e shtetit qeveria e ka ndarë me bandat, nuk ka më Ministri të Brendshme dhe përfundimisht qeverisja u është dorëzuar kriminelëve. Jemi këtu për të treguar se qytetarët nuk janë vetëm dhe s’kanë pse të tremben.

Duam tu japim një ndëshkim atyre që duhet të jenë në Shkodër por janë në Tiranë.

Opozita nuk e ka bojkotuar parlamentin por ka vendosur marrëdhënie të kushtëzuara me të”, u shpreh ai në një deklaratë për mediat nga Shkodra, pas mbledhjes së jashtëzakonshme që patën me PD dhe aleatët e opozitës për ngjarjet e ndodhur së fundmi në këtë qytet, ndërsa në Tiranë zhvillohej seanca parlamentare.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në ““Shpërthen” Vasili, ishte në vend të Monikës: Rama duhet të ishte këtu me ne, ndëshkim atyre që duhet të jenë në Shkodër por janë në Tiranë”

 1. Miri says:

  Ky plaku nuk kupton car thote

 2. Toni says:

  Vasili budalla budalla po i kandar nja 2-3 gra

 3. Bardhi Tolabi says:

  Pyesin shkodranet:
  Ku eshte Monka,qe ka leshuar kete plakun Mere?
  Pergjigjen po ata:
  Ajo ka vajtur ne “dasem”,ne plazh me dashnorin…Ka leshuar kete plakun,t’i qaje “hallet”,ngordhjen e ardheshme te Lesh e Lise…

 4. Monitor says:

  Prape P. Vasili! Po shyqur! Filloi prap gallata me kete tip. Sa here flete ly tip, se c’ te hypen nje e qeshur e brenshme! Se tashme e dime cfare moli eshte!
  Petro nje muaj krietar dhe i futen gishtin tek partia e MM. Vaso la ra epidemi gripi! Te lutem na shpeto me ilace te skaduara!
  Sa per ate punen e krietarit mos e caj. Prote dhe nja 2-3 muaj sa te ngrihet SPAK dhe BKH.

 5. Ferial Vasili says:

  Cuni Ferialit ben si garip. Pyesni nxenesit e 77-79 tek Sami Frasheri tu tregojne per Vasilin e Ferialit. Idiot me yll.

 6. xx says:

  Rama ka pune dhe smund te ndahet ne dysh ndersa ti ske cte besh dhe gjoja shkove te gjeshe vrasesit.Pse nuk kishe shkuar me perpara qe ti ndaloje meqe je shume i zoti biles je dhe shkolleshumi.Opo do ishte me ty Rama se e mori malli per surratin tend.

 7. Kali says:

  Sa mut bure i mençur cili.!!!!!!??????

Lini një Përgjigje te Miri Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *