“Egërsohet” Nard Ndoka: Tunduni o popull, koha për t’i rënë qeverisë e Kuvendit

Kryetari i Partisë Demokristiane Nard Ndoka, i dalë deputet nga lista shumëemërore e PD ka bërë thirrje në drejtim të shqiptarëve që të hidhen kundër qeverisë.

Përmes një postimi në rrjetin social, Ndoka është shprehur se ndërsa opozita i ka vënë vijën e kuqe në Shkodër qeverisë, tashmë është koha për t’i rënë vizë qeverisë e Kuvendit.

Njëherësh kreu demokristian i ka kërkuar popullit të “tundet dhe të lëvizë”, ndryshe kjo qeveri po i vë vizën e zezë këtij vendi.

“Opozita e Bashkuar” vendosi në Shkodër vijën e kuqe në letër; koha për ti rënë vizë qeverisë e kuvendit!

Tunduni o popull, nësë nuk lëvizim shpejt e fort; kjo qeveri po i vendos vijën e zezë këtij vendi!”, shprehet Ndoka.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

26 komente në ““Egërsohet” Nard Ndoka: Tunduni o popull, koha për t’i rënë qeverisë e Kuvendit”

  1. kujtesa says:

   Ky zavalli vdiq per pak minister!

 1. Konti i Monte Krrabes says:

  Mire do ishte te ngrihej populli ne lufte, dhe ti te behesh edhe nje here minister Shendetesie dhe Kozeta Ministre e financave

 2. h says:

  Te rafshin ballit or tajj.

 3. Boston says:

  Kur te te vije elektorati yt atehere kerko gjithe popullin or i pa afte qe mbete dhender mbrenda ne PD gjithe jeten dhe kryetar fallco I nje partie pa anetare.

 4. Berti says:

  O debili me i modh i politikes shqiptare , o Nard teveqeli o mjere ne si nuk na ha mortja me pas budallain Ndoka deputet te parlamentit shqiptar.Turp dhe nje mije here turp per ne !

 5. Kiu Muzaka says:

  Populli duhet te ngrihet urgjent, per te zhdukur nga faqja e dheut Berishen dhe gjithe berishistet,si puna e ketij budallaj me emri Noka.

 6. E pavleshme cdo lloj vize se nuk ekziston says:

  Nje = me asnje
  Nga thirjet e tua, idet, bindjet, programin qe se ke patur kur sa deputet u zgjodhen =0
  Zgjedhja juaj ne liste te huaj. nuk eshte zgjedhje nga populli , perse cirsh e ha ….atehere nuk te ka asnje ne llogari, roli yt si perfundim nuk jep as dificit dhe as suficit, je= 0

 7. Just me says:

  Thjesht njerezit duhet ta kuptojne se si keta parazite qe quhen politikane i drejtohen popullit kur e kuptojne qe vete nuk bejne dot asgje. Mendo te behet nardi min shendetesije. E vetmja gje qe beri ishte qe i dha kushurinjve te vet kioskat reth e qark spitalit.

 8. Toni says:

  Hajde nardi te tundet gruja jote para e ne pas

 9. lulezimja says:

  Po vrisnja mendjen per ti vene emrin maçokut. Ma kujtoi ky deputeti dhe ja vura emrin Noka. Ishalla nuk me behet budall si ky maloku.

 10. DETAR BREGU says:

  DEPUTET PA POPULL !
  KY ESHTE KOMPLET I TREDHUR NGA TRUTE E KOKES.

 11. return of the saint says:

  Behuni gati per burg majtas dhe djathtas nuk shpeton asnje nga ustallaret amerikane

 12. vang says:

  Te vine zgjedhjet dhe do tundemi.Si doni ju z ”HONORIS KAUZA” te tundemi kot?

 13. Luli says:

  Nje thirrje kam per shqiptaret ku dhe une bej pjese:vellezer duhet te hedhim ne koshin e mbeturinave te historise PD-ne sic greket hodhenPASOKUN(me vote natyrisht)se e keqja ketij vendi i ka ardhur dhe do i vije nga kjo parti .ti therrasim mendjes njehere e mire sa s’eshte vone.kuptohet dhe corbes se prishur LSI qe qelbi vendin

 14. Mihali says:

  Futuni brenda ne Kuvend dhe të jini të gjithe që ta fillojm nga ju të parët dhe pastaj me radhë,Mediu,luli,Saliu,Monika Meta,me gjitë sojin e saj dhe të burit pastaj do të vazhdojmë me krahun tjetër. Populli do tju trdhij të gjithve.Te gjith jini bër miljoner me dollar dhe Euro$€ në kurizin e këtij populli.
  Jini flliqësirat e këtij shekulli. Kjo do të ndodhë shumë shpejtë dhe pa dyshim nga ju të parët.

 15. Aleko says:

  Ik or trap se le nam , e ke cipe ne fytyre apo te eshte bere sholle kepuce..ik or keput qafen aty …legen1..

 16. ShabA says:

  E te q…sha ropt ashtu esht!

 17. banali says:

  Ngrihuni o popull se Nardi ka ca pune duke kercyer dance. Mbaruar Nardi si njerez, si politikane dhe si hajvane. Vate more shoke vate; njeriu me shume surrate.

 18. zihni says:

  Tundu o popull ! Egersohu o popull ! Vritu o popull ! Keto jane thirrje te nje budallai qe populli te vritet dhe ai te vazhdoje te jete deputet,minister dhe pse jo K/Minister !!!! Kesaj i thone: Hedh nje budalla nje gure ne lum dhe futet i gjithe populli dhe nuk e gjen

 19. Milan says:

  O te shkerdhevsha ate kurven

 20. K A Z A N I S O C I A L I S T says:

  Jo vetem po i tund, por edhe po i shkund ato poshte per ty o nardi 🙂

 21. labi says:

  demonkristiani malok thirrje per dhune, vetem kete dine kta kanibal te shkaterrojn cdo gje jane masuar ne kasolle me bagetite ik or qerohu ti dhe rraca jote e shpifur.

 22. zihni says:

  Ngrihuni ju o budallenj(keshtu e konsideron popullin Nardi,si ,kryebudalla qe eshte vete) vrituni,mjafton qe une te vazhdoj te jem deputet,minister,pse jo edhe K/Minister (eshte koha e budallenjve) Hedh nje budalla nje gure ne lum dhe ngrihen 1000 te zgjuar dhe nuk e gjejne dot

 23. perkthyesi says:

  2 + 2 = 4. Kjo eshte thenia me filozofike e thene ndonjehere nga Ndoka! Kemi nevoje per politikane te tille, te cilet “fatmiresisht” i kemi me bollek! Te na rrojne e te na lene pas, pasi e meritojne!

 24. On says:

  Ne usa do ishte arrestuar

Lini një Përgjigje te zihni Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *