FOTOT: 63-vjeçe, por Ornella Muti është një “vajzë” super seksi

Ajo është një nga ikonat seksi të kinematografisë italiane.

Edhe pse tashmë 63 vjeç, Ornella Muti vazhdon të mbetet po aq tërheqëse dhe seksi, sa vite më parë.

Këtë gjë ajo e ka treguar dhe me një foto të postuar në Instagram, ku shfaqet topless.(TemA)

6 komente në “FOTOT: 63-vjeçe, por Ornella Muti është një “vajzë” super seksi”

 1. Tr says:

  ORNELA KA BERE FYTYREN OPERACION , HUNDEN ,GJOKSIN
  PA KETO NDERHYRJE DO TE ISHTE NJE PLAKE E SHPIFUR .

 2. Tërfoni i Gjenës says:

  Ça Ornela Muti, thua ti ere dreq, Ornela Mjalti thuaj…..

 3. Paqesori says:

  Mos beni vetem komente te shpifura…po syve qe i ka si margaritare blu dhe qafes cfare i ka bere ? Operacione po bejne dhe me te zakoneshmet gra shqiptare qe bejne sikur nuk kane leke per buke…por per tangerlliqe te gjithe i gjejne !

 4. labi says:

  hahaha sic e ka mbiemrin po fare.

 5. frut per t'u ngrene says:

  Po mbiemrin pse ja shkruajne me dy “T”

 6. nje shqiptar i drejte says:

  Po pse , ti Labi , mos valle e ke mamane me te bukur se Ornela , se ne fakt , ajo ka moshen e mamase tende dhe …shife si eshte …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *