FOTOT: Demi Rose i vë “flakën” Ibizas

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo shpesh herë përshëndet 7.4 milionë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me foto mjaft provokuese. 

Dhe, Demi Rose ka treguar se pse është kaq e popullarizuar, teksa ka realizuar një set të ri fotografik, në Ibiza. 

E veshur me bikini të kaltër 23-vjeçarja tregoi format e saj bombastike. (TemA) 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *