FOTOT: Harrojeni Kim Kardashian-in, shikoni të pasmet bombastike të shoqes së saj

Ajo është shoqja e ngushtë e Kim Kardashian. 

Dhe pas shumë vitesh që ajo shoqërohet me yllin dhe motrat e saj, Larsa Pippen di si të jetë në formë dhe të marrë vëmendje kur është me yjet e familjes Kardashian. 

44 vjeçarja ka treguar format bombastike, teksa po shijonte pushimet me Kimin dhe motrat e saj. (TemA) 

 

1 komente në “FOTOT: Harrojeni Kim Kardashian-in, shikoni të pasmet bombastike të shoqes së saj”

  1. Dash Pacja says:

    Shoqeri bythesh ku veshtire se mund te gjenden bythe me te peshtera.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *