FOTOT/ Postoi të pasmet në Instagram, Kejvina Kthella sherr me qytetarët: Mirë që ke b*thë, se tru ke mungesë të theksuar

Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ka reaguar ashpër ndaj komentuesve që e kritikojnë.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj në “Instagram” teksa ka postuar disa foto mjaft seksi ku mjaft prej tyre kanë shfaqur pakënaqësi.

Përveç fotos mjaft provokuese, vëmendjen e merr edhe komenti i një ndjekësi të Kejvinës.

“Mir që ke byth, se tru ke munges të theksuar”, i shkruan ai. Ndërkohë modeles nuk i ka kaluar ky koment dhe ka vendosur që t’i përgjigjet: “shum problem e kam ket pjes ke te drejt. Po ti qe je i zgjuar me sa pal tru komenton?”.

“Un ka aq mend sa ke ti byth, po jo aq te lëmuar”, i komenton sërish ndjekësi.

10 komente në “FOTOT/ Postoi të pasmet në Instagram, Kejvina Kthella sherr me qytetarët: Mirë që ke b*thë, se tru ke mungesë të theksuar”

 1. fieraku4u says:

  SA E PASKA SUMATRICEN KJO….

  1. M A R K O says:

   Bythe e paidh per te tere….

  2. Hosteni says:

   Kejvina ??!! Kam degjuar lloj-lloj emrash, ama emri i kesaj, meriton cmimin e pare.

 2. Cobo says:

  Nuk jam ne moshen e kesaj vajzes dhe se kuptoj perse dhe kujt i reklamon ajo bythet? S’besoj se cunave u hyjne ne pune, vec pederave.

 3. SPQR says:

  (mir), (munges), (ket), (pjes), (pal). O zot i madh, na mbyten analfabetet. Po c’ju ka bere ë-ja qe e ‘hani’ o fshatunaret e m… ? Me mik e keni marre ate dreq 8-vjecare?!!!

 4. Epidor says:

  Grate te ndeshkuara nga kisha dhe te gjithe religjionet si satanike dhe me gene vrastare sot te toleruara sepse ato jane kudo ne bote edhe ne parlament per te manipuluar boten nga ndjenja e tyre plot komplote cfare eshte per te thene ato jane kopje e Eves ne bibel ato duhet ti kenaqish nga kerkesat dhe te mos i lesh te hapin gojen e tyre plot komplote dhe paramendime te kurdisura ajo eshte djalli mbi bote . Kjo psikopate shqiptate e falimentuar nga edukata dhe eksibioniste nga trupi per te vrare psikopate shqiptare te pa shkolluar eshte njolle e zeze si cdo femer tendencioze vaginale e shthurur . Shko ne djall krijese e shemtuar kopja e Eves (nga Bibla) botimi i fundit ne france,- le diable- djalli ne Shqip fajtore per mekaten origjinale krijesa e Satanit e bukur apo e shemtuar simbas rrjedhjes se civilizimit te gjitha akuzat e historise per te shemtuaren nga shpirti femren e shfrenuar nga epshet. Nga Séverine Fargette .mediéviste …Le DIABLE

 5. Vl says:

  Komentuesit jan femra xheloze, ose politikane qe ju ka prish pazarin, se dhe ata e kan nxjer bythen ne shitje.

 6. Labi says:

  Je yll bote !
  Femër perfekte me forma fantastike!I love you!

 7. z says:

  ajaja, mer zot ,po q’i duhet mendja kur ka bythet !

 8. Ilda bejler silikoni says:

  E tēra dhe e bēra
  Hē cuna a u nxefët ?

Lini një Përgjigje te Cobo Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *