VIDEO: Sherr në parking, i riu rrëzon në tokë “gjigadin” me një grusht

Ky është momenti kur dy burra konfliktohen me njëri tjetrin në një parking në Birmingham. 

Një video amatore e filmuar shfaqen dy burrat duke u grindur, dhe në një moment situata agravohet dhe personi që ishte shumë më i shkurtër godet me grusht dhe hedh në tokë burrin që ishte më i gjatë se ai. 

Që nga publikimi i videos në internet ajo është shikuar nga më shumë se 400 mijë persona, dhe është shpërndarë mbi 3,600 herë. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *