VIDEO: Tmerrohet familja, “skifterët” thyejnë derën dhe futen në shtëpi, grabisin para dhe bizhuteri

Ky është momenti tronditës kur disa hajdutë të maskuar thyejnë derën e një shtëpie, duke i lënë të tmerruar dhe duke qarë pronarët e saj. 

Banda e katër “skifterëve” u kapën nga kamera e sigurisë jashtë shtëpisë, në një rrugë të qetë në Bexely, në jug lindje të Londrës, pak minuta pas orës 9 të mbrëmjes. 

Në pamjet filmike do të shikoni se hajdutët teksa njëri prej tyre mban në duar një sëpatë, ndërsa një tjetër thikë dhe acid. 

Për fat të mirë askush nuk ishte brenda, por pronarët e shtëpisë mund të dëgjohen duke bërtitur “po na plaçkitin, po na plaçkitin”, përmes sistemit dytësor të sigurisë së kamerës.  

Të dyshuarit arritën të grabisnin nga shtëpia para dhe bizhuteri. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *