VIDEO tronditëse: Luani sulmon punonjësit e cirkut

Ky është momenti tronditës kur punonjësit e një cirku sulmohen nga luani me të cilin po kryenin stërvitje. 

Edhe pse u munduan ta trembin me kamxhik, luani nuk u kthye pas dhe sulmon një nga kujdestarët e tij. 

Por, për fat të mirë kolegu i tij arrin dhe e godet me kamxhik luanin i cili tërhiqet për pak sekonda, duke tentuar sërish t’i sulmojë.  

Megjithatë ata u treguan të kujdesshëm dhe kështu i shpëtuan më të keqes. (TemA) 

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *