FOTOT/ Brazzers apo Pornohub? Motra e këngëtares së njohur shqiptare tregon kompaninë pornografike ku… “punon”

Motra e këngëtares shqiptare Enca Haxhia po kërkon famë dhe vëmendje me çdo kusht si e motra.

Uindi, është vetëm 18 vjeçe vijon të provokojë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Të dyja vajzat duket se kanë lindur për të qenë pjese e ekranit.

Ditën e djeshme Uindi ka vendosur t’u përgjigjet disa prej pyetjeve dhe ngacmimeve që i kanë bërë fansat.

Njëri prej tyre, për të shuar kuriozitetin, e pyet nëse e është e vërtetë që e reja është bërë pjesë e një kompanie të madhe filmash me pullë të kuqe.

E nga ana tjetër, nuk mungon as përgjigja e Uindit, plotë delikatesë e ironi.

Ajo thotë:

E mendova njëherë dhe Brazzers po pastaj thash Ku ka si PornHub?”

4 komente në “FOTOT/ Brazzers apo Pornohub? Motra e këngëtares së njohur shqiptare tregon kompaninë pornografike ku… “punon””

 1. Ylli says:

  Nuk ka me popull debil e sidomos keta te ashtuquajturit “rinia e sotme”.
  Pyesin nje zonjushe ku do punosh ,medemek supozohet po te jete se Uindi merr pjese te projektet e Brazzers apo Pornhub ,keta do bien ne depresion nga morali i cenuar i kombit tone.
  Tallu zonjushe me keta impotente .Vetem shprehjen “tall bythen” mos e perdor se do ta marrin per kenaqesine e munguar e enderruar.
  Fundja e ke aq te bukur ….per ta perdorur per tallje.

  1. Epiriiiii says:

   Po rritet Brezè Kurvash. Sdine asgje te bejne ne jete perveçse te hane, pine, dhe te hapin kèmbèt. Kjo eshte Fatkeqsi per 1 komb te vogel, se te i madhi ka bollek del e tepron

 2. asd says:

  Bythloder e mjere!

 3. The Punisher says:

  Vajze simpatike me tipare te rregullta. Vetem per anal, me shkop bejsbolli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *