FOTOT: Një përqafim me shumë dashuri nga… luani

Një luan në një park të Ukrainës hipi mbi makinën ku qëndronin turistët dhe filloi t’i lëpinte ata në fytyrë. 

Luani, i quajtur Filya, u ngjit në mjet duke i dhuruar “përqafime” turistëve, një prej të cilëve e lëpiu në fytyrë.. 

Kujdestari i parkut, Oleg Zubkov shkoi menjëherë atje për të patur situatën në kontroll në rast të ndonjë veprimi të rrezikshëm nga ana e luanit. 

Fatmirësisht nuk ndodhi asgjë e tillë. (TemA) 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *