Futbollisti shqiptar pasuron tifozin me 250,000 €

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Me golin e tij në minutat e fundit që i dha fitoren 2-1 Werder Bremen ndaj Eintracht Frankfurt, Milot Rashica përveçse i ka dhënë ekipit të tij fitoren e parë të sezonit, ka pasuruar një tifoz me 250,000 euro!

E pabesueshme: 31-vjeçari ka marrë fitimin rekord pasi kishte luajtur vetëm 1 euro.

Fituesi kishte parashikuar pesë ndeshjet e së shtunës pasdite.

Ai kishte luajtur me pjesë dhe i ka gjetur të gjitha.

Por ishte goli i Rashicës në minutën e 96’ të takimit që i ka dhënë paratë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *