Opozita vijon të paralizojë Kuvendin: Do e bojkotojmë sërish nesër seancën, ja planet tona në Elbasan

Forcat opozitare do të bojkotojë sërish punimet e Kuvendit.

Mësohet se grupi parlamentar i PD, LSI dhe PR do udhëtojnë në drejtim të Elbasanit ku do të zhvillojnë një mbledhje.

Herën e fundit opozita u mblodh në Shkodër nga ku ngritën shqetësimin për ngjarjet e fundit kriminale në vend duke akuzuar mazhorancën si përgjegjëse. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...