Opozita vijon të paralizojë Kuvendin: Do e bojkotojmë sërish nesër seancën, ja planet tona në Elbasan

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Forcat opozitare do të bojkotojë sërish punimet e Kuvendit.

Mësohet se grupi parlamentar i PD, LSI dhe PR do udhëtojnë në drejtim të Elbasanit ku do të zhvillojnë një mbledhje.

Herën e fundit opozita u mblodh në Shkodër nga ku ngritën shqetësimin për ngjarjet e fundit kriminale në vend duke akuzuar mazhorancën si përgjegjëse. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

2 komente në “Opozita vijon të paralizojë Kuvendin: Do e bojkotojmë sërish nesër seancën, ja planet tona në Elbasan”

  1. ME EMER says:

    ..kriminelet hedhin gurin e fshehin doren ..! .. kot e keni , pamvaresisht se vendi nxiu per shume vjet , te miret po marin frenat ne dore ..!

  2. undefined says:

    Tallni b….. me kete popull

Lini një Përgjigje te undefined Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *