VIDEO: Nëna e braktis në tualetin e spitalit, infermieret shpëtojnë të porsalindurin

Një i porsalindur është shpëtuar nga një infermiere pasi nëna e tij e braktisi atë në tualetin e një spital në veri-lindje të Kinës. 

Foshnja u zbulua nga dëshmitarë të shokuar që dëgjuan thirrjet që vinin nga brenda tualetit të spitalit në qytetin e Tianjin. 

Ata lajmëruan menjëherë infermieret të cilat fatmirësisht arritën në kohë dhe nxorën nga tualeti vogëlushin. 

Nëna e re thuhet se u ndalua nga dëshmitarë dhe infermierë të tjerë teksa po përpiqej të linte godinën e spitalit . (TemA) 

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Nëna e braktis në tualetin e spitalit, infermieret shpëtojnë të porsalindurin”

  1. margarita says:

    po me EDI RAMEN ca pret tjeter

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *