VIDEO: “Puthje pasionante”, breshka kafshon të riun në buzë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një i ri është kafshuar nga një breshke pasi ai tentoi ta puthte atë. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si i riu afrohet për të puthur breshkën që mbante në duar dhe kjo e fundit papritmas e kafshon në buzë. 

Fatmirësisht i riu nuk ka pësuar dëmtime serioze. (TemA) 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *