VIDEO tronditëse: Grushta kokës e të shara, sherr masiv mes të rinjve në ish-Bllok

Ky është momenti tronditës ku disa të rinj përfshihen në një sherr masiv mbrëmjen e djeshme në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet. 

Sherri ka nisur me grushte mes dy prej tyre dhe më pas shumë të tjerë janë përfshirë për t’i ndarë. 

Në videon e publikuar nga Joq shihen dy të rinjtë që godasim me grushte njëri tjetrin. 

Nuk dihen ende arsyet e këtij sherri si edhe identiteti i të rinjve që u përfshinë në konflikt. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...