FOTOT: Këngëtarja e famshme shpalos asetet

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo anjëherë nuk ka pasu turp të tregojë format e saj trupore.

Dhe Nicki Minaj u paraqit bombastike dhe me stil, në hapjen e New York Fashion Week të mërkurën mbrëma.

Ajo vuri në pah gjoksin shpërthyes në veshje e zezë të kombinuar me ngjyrë të verdhë.

Ndërkohë edhe gjate nje performace pak dite me pare Minaj doli topless ne skene veprim per te cilin tha se ben art me trupin e saj. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT: Këngëtarja e famshme shpalos asetet”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *