FOTOT: “Moda pa të brendshme”, (zh)veshjet e vipave në tapetin e kuq

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Emrat më të mëdhenj të biznesit dhe showbizit zbarkuan në Londër të mërkurën për të marrë pjesë në GQ Men Of The Year Awards 

Por bukuroshet e kësaj mbrëmjeje ishin Abbey Clancy, Rosie Huntington-Whiteley, Kate Beckinsale dhe Rita Ora. 

Me (zh)veshjet e tyre ato bëtë që të gjithë të pranishmit të kthenin kokat për t’i parë. (TemA) 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

4 komente në “FOTOT: “Moda pa të brendshme”, (zh)veshjet e vipave në tapetin e kuq”

 1. Të degjeneruara says:

  Ngritja e antivlerës në vlerë. Helm për mendjen e atyre që i dëgjojnë dhe i shikojnë.

 2. Bardhi Tolabi says:

  Gazetare qorra…Nuk shohin mbathjet fine qe kane veshur bukuroshet…Mbase ju merren mend dhe nuk perqendrohen dot…

 3. spartak says:

  Shokë e shoqe këngëtare : Të gatshëm për PUNE e për MBROJTJE .
  GJITHMONE GATI .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *