FOTOT: Opozita mungon, Rama batuta me Gjiknurin (deputetët e PS komentojnë fotot në Facebook)

Edhe në seancën e sotme, opozita nuk ka qenë e pranishme në Kuvend.

Ndaj, deputetët dhe ministrat socialist janë shfaqur më të relaksuar.

Ndryshe nga sa ndodh kur në sallë është opozita, kur Kuvendi i ngjan një fushëbeteje.(TemA)

6 komente në “FOTOT: Opozita mungon, Rama batuta me Gjiknurin (deputetët e PS komentojnë fotot në Facebook)”

 1. Kalec Dega says:

  Ku ske ku te perplasesh, masturbimi zgjidhje me vend.

  Shqiperia vazhdon te jetoje ne demokraci fallco me 90% te deputeteve fshatare komuniste , bij dhe bija te sigurimit dhe baballareve komuniste , pa nuk ka Parlament serioz dhe dinjitoz per ti sherbyer Shqiperise Evropiane dhe jo nje vendi te prapambetur dhe ngecur ne manualet e historianeve Turq.

  1. KUJTIM PUSHKA says:

   VAZHDONI PUNEN
   NUK KA OPOZIT NE SHQIPERI
   ATA JAN NJE ORGANIZAT FAMEKEQE

 2. ilir says:

  Po kalec te takon vetemertimi. nuk do jene ballista se kane qene nje me okupatret, komunista, mbase. Saliu, luli, genc polllo i biri i gorrilles nga pogradeci etje ke sa te duashg nga krau jot

 3. skandal says:

  Si shpjegohet qe ne shqiperi , sapo behesh minister blen shtepi te re dhe super te shtrenjte ?
  Po ai Ben Seferi ku gjeti milionat qe bashk me Gjiknurin blejn shtepit me te shtrenjta ne shqiperi? Po ai kellira tjeter i lsi -se , Haxhinasto ku i gjeti milionat per shtepu ne tirane dhe ne bregdet ?
  Ne cfare shteti tjeter do guxonin te ndodhin keto skandale sic ndodhin fare hapur ne shqiperi

 4. DINGO says:

  DHIEROKRACIA e Rames me Kryetar Kuvendi Gramoz pushtin .Ky vend do vuaj po nuk i zhduku keta morra hajdute te piste.
  Nano ha parate e vjedhura,Sali qeni ha parate e vjedhura,iliri dhe rama jane gati te pensionohen dhe te hane edhe ata parate e vjedhura.Luluja do vije ne Pushtet nga marreveshjet e fshehta me Ramen dhe gjoja do ti fuse ne Burg,dhe cikli vazhdon,ata pasurohen ,Shqiptaret hane Tajarin dhe jane qirraxhinj ne Token e tyre.Vetem Shqiptaret mund ta nxjerrin vendin nga Balta,Po keta horra jane aq te pasur qe kane blere cdo tellall dhe bejne 24/7 propagande.Te gjithve ne Fotografi ju urroj te vdisni sa me shpejt se jeni mortja e Kombit.

 5. Komentuesi says:

  Me mire qe nuk jane,ç’i do shejtanet e pd-s, ata vetem per te prishur pune jane.Se mos kane bere ndonje pune ata deri tani.Ata dine vetem te shpifin,trillojne,te çirren,te godasin me gure sidomos trimi i Fahri Balliut,me ate fytyren prej handikapati,qe “zbukuron” pd-ke.Keshtu,pa ata,parlamenti eshte i qete,punon qete,por edhe neve qe e shikojme jemi me te qete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *